KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17516273
nr 1751 6273
Eric Lundberg
(1918-1992), Sverige
Oljemålning, Kustlandskap. Signerad, daterad -65. Olja på duk, 53x64 cm, yttermått inklusive ram: 65x76 cm
Utrop:
500 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:52:43
Eric Lundberg
Läs mer om Eric Lundberg